gronkowca, gronkowcu, paciorkowiec, paciorkowca, jama ustna, jamy ustnej, jamie ustnej, antybiotyk, antybiotykiem, antybiotyku, miód, miodem, miodu, p

API GARDIN FORTE propolis i miód - ból gardła

W cenie:7,43

API-GARDIN propolis i miód jest suplementem stworzonym na bazie naturalnych składników. Pastylki zawierają 2% koncentratu propolisu, który dzięki silnym działaniom antybiotycznym wpływa znieczulająco oraz hamuje rozwój niekorzystnych drobnoustrojów w jamie ustnej, gardle i krtani. Propolis wykazuje wysokie działanie na następujące drobnoustroje: gronkowce, paciorkowce, mikrokoki, dermatofity. Dodatkowo zawarty w suplemencie miód wspomaga osłaniająco, wykrztuśne oraz wzmacniająco.

Sposób użycia: 3 – 5 pastylek dziennie. 

Skład: cukier, syrop glukozowy, miód pszczeli 2,4 %, koncentrat propolisu 2% – substancje czynne.

Zawartość netto: 16 pastylek a 3,5 g

Ostrzeżenia: Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze 2-25oC, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Osoby uczulone na produkty pszczele nie powinny stosować.

Teraz każdy produkt możesz zamówić przez telefon. Produkty zamówione telefonicznie wysłąne zostaną i dostarczone "za pobraniem"

 

Informacja. Szanowni klienci ze względ na często zmieniające się przepisy związane z wycofywaniem produktów, zastrzegamy sobie że niektóre z nich mogą być nie dostępne w dniu zamówienia. 

Złóż zamówienie teraz.
723 212 223
  

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij