API-GARDIN JUNIOR zapalenie gardła u dzieci

API-GARDIN JUNIOR zapalenie gardła u dzieci

W cenie:7,43

API GARDIN JUNIOR pastylki do ssania ( miód + propolis + cytryna + witamina C). Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Skutecznie wspomagają funkcjonowanie górnych dróg oddechowych. Ma działanie znieczulające oraz hamujące rozwój niekorzystnych drobnoustrojów w jamie ustnej, gardle i krtani.

Sposób użycia: 3–5 pastylek dziennie. 

Skład: cukier,syrop glukozowy,miód pszczeli 1%,proszek cytrynowy 0,6%,koncentrat propolisu 0,5%,kwas cytrynowy(E330)-regulator kwasowości,witamina C0,14%,olejek cytrynowy.

Preparat na bazie syntetycznych środków słodzących zastępujących cukier z dodatkiem koncentratu propolisowego. 

Zawartość netto: 16 pastylek a 3,5 g

Ostrzeżenia: Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze 2-25oC, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Osoby uczulone na produkty pszczele nie powinny stosować. 

Teraz każdy produkt możesz zamówić przez telefon. Produkty zamówione telefonicznie wysłąne zostaną i dostarczone "za pobraniem"

 

Informacja. Szanowni klienci ze względ na często zmieniające się przepisy związane z wycofywaniem produktów, zastrzegamy sobie że niektóre z nich mogą być nie dostępne w dniu zamówienia. 

Złóż zamówienie teraz.
723 212 223
  

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij