Apirectum - maść na hemoroidy 20g

Apirectum - maść na hemoroidy 20g

W cenie:22,13

Apirectum to preparat przeznaczony do stosowania na zewnętrzną okolicę odbytu, skórę otaczającą odbyt. Apirectum zapewnia nawilżenie skóry, zmniejsza podrażnienia i łagodzi objawy stanu zapalnego. Maść powlekając zewnętrzną okolicę odbytu tworzy na jej powierzchni ochronną powłokę o właściwościach nawilżających, wiskoelastycznych, sprzyjających procesom regeneracji tkanek. Zapobiega rozprezstrzenianiu się infekcji i stanów zapalnych.
 
Wskazania: hemoroidy; podrażnienia, stany zapalne, świąd, bolesność, obrzęk okolic odbytu.
 
Sposób użycia: niewielką ilością maści posmarować zewnętrzną okolicę odbytu, skórę otaczającą odbyt lub wejście do kanału odbytu. W zależności od nasilenia objawów stosować 1-3 razy dziennie nieprzerwanie do momentu zaniku niekorzystnych zmian, lecz nie dłużej niż przez 10 dni.
 
Skład: wazelina biała, glikol propylenowy, woda oczyszczona, glicerol, alkohol cetylowy, etanolowy ekstrakt propolisu, sól sodowa kwasu hialuronowego (0,15%).

Ważne wskazówki:
Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. 
Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Teraz każdy produkt możesz zamówić przez telefon. Produkty zamówione telefonicznie wysłąne zostaną i dostarczone "za pobraniem"

 

Informacja. Szanowni klienci ze względ na często zmieniające się przepisy związane z wycofywaniem produktów, zastrzegamy sobie że niektóre z nich mogą być nie dostępne w dniu zamówienia. 

Złóż zamówienie teraz.
723 212 223
  

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij