infekcje intymne

APIVAGINUM - żel na infekcje intymne

W cenie:17,77

Apivaginum żel to preparat w postaci mukoadhezyjnego żelu do stosowania na zewnętrzne narządy płciowe kobiet (wargi sromowe, przedsionek pochwy). Apivaginum żel zapewnia nawilżenie błon śluzowych, zmniejszenie podrażnień oraz łagodzenie objawów stanu zapalnego. Apivaginum żel w kontakcie z błoną śluzową kobiecych miejsc intymnych wytwarza warstwę ochronną o właściwościach nawilżających, wiskoelastycznych, sprzyjających procesom regeneracji tkanek. Zapobiega rozprzestrzenianiu się stanów zapalnych i infekcji. Wspomaga procesy przywracania naturalnego stanu fizjologicznego błon śluzowych pochwy i skóry warg sromowych.
 
Wskazania: preparat przeznaczony do stosowania w okolicach intymnych przy dolegliwościach takich jak świąd i pieczenie, obrzęk, bolesność, zaczerwienienie towarzyszące podrażnieniom lub infekcjom zewnetrznych narządów płciowych.
 
Sposób użycia: niewielką ilość żelu nałożyć na błonę śluzową przedsionka pochwy i warg sromowych. W zależności od nasilenia dolegliwości stosować 1-3 razy dziennie nieprzerwanie do momentu zaniku niekorzystnych zmian, lecz nie dłużej niż 10 dni.
 
Skład: woda oczyszczona, glicerol, glikol propylenowy, trójetanolamina, carbomer, kwas mlekowy, etanolowy ekstrakt propolisu, sól sodowa kwasu hialuronowego (0,15%). 
 
Ważne wskazówki:
Jeśli po zastosowaniu produktu wystąpiło nasilenie zmian lub pojawił się wyprysk,obrzęk bądź inne, nie występujące wcześniej dolegliwości w okolicy sromu,należy przerwać stosowanie i zwrócić się do lekarza.
Jeśli po zastosowaniu produktu nastąpi złagodzenie zmian i po krótkim czasie powrótdo nieprawidłowości, nie należy wznawiać stosowania, lecz zwrócić się do lekarzaw celu podjęcia leczenia.
Nie stosować produktu z innymi preparatami podawanymi dopochwowo.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Preparat może powodować trudne do usunięcia zabrudzenia bielizny,podczas stosowania zaleca się stosowanie wkładek higienicznych.
 

Teraz każdy produkt możesz zamówić przez telefon. Produkty zamówione telefonicznie wysłąne zostaną i dostarczone "za pobraniem"

 

Informacja. Szanowni klienci ze względ na często zmieniające się przepisy związane z wycofywaniem produktów, zastrzegamy sobie że niektóre z nich mogą być nie dostępne w dniu zamówienia. 

Złóż zamówienie teraz.
723 212 223
  

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij