Bonifraterska Maść z witaminą A

W cenie:14,75

Maść z witaminą A działa ochronnie, regenerująco, pielęgnacyjnie.

Właściwości: To doskonała maść na przesuszoną i popękaną skórę, działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza rogowacenie. Łagodzi podrażnienia, stany zapalne skóry i przyspiesza gojenie się ran. Odżywia skórę dzięki wysokiej zawartości witaminy A. Nawilża przenikając głęboko w skórę, pomaga przywrócić jej naturalny stan nawilżenia, elastyczności i jędrności. Pomaga łagodzić oparzenia, odmrożenia, chroni przed działaniem innych szkodliwych czynników zewnętrznych. Chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.

Masa netto:  50 g

Składniki według INCI: Petrolatum, Aqua, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Paraffin, Microcrystalline Wax, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Parfum.

Stosowanie: nanieść cienką warstwę maści na skórę i delikatnie wcierać. Stosować 2 razy dziennie.