dobre samopoczucie, dobry nasrój, coś na samopoczucie, coś na jelita, coś na trawienie, co na trawienie, digestivo cena, na trawienie digestivo, coś n

DIGESTIVO Herbatka - na dobre trawienie

W cenie:14,04

Herbatka ziołowa DIGESTIVO wspiera pracę układu trawiennego.
Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie
pasażu jelitowego oraz przyczynia się do dobrego samopoczucia.
Masa netto: 100 g (20 saszetek po 5 g)

Składniki:

 

kora cynamonowca (Cortex Cinnamomi), owoc jabłka (Fructus Mali), skórka pomarańczy (Epicarpium Aurantii amari), liść mięty pieprzowej (Folium Menthae piperitae), kwiat hibiskusa (Flos Hibisci), kłącze imbiru (Rhizoma Zingiberis), goździki (Flos Caryophylli)

Stosowanie:

Jedną saszetkę zalać szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem ok. 10 minut. Pić 2 do 3 szklanek dziennie.

 

 

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Herbatka nie jest zalecana dla osób uczulonych na składniki produktu. Nie powinna być też spożywana przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 

dobre samopoczucie, dobry nasrój, coś na samopoczucie, coś na jelita, coś na trawienie, co na trawienie, digestivo cena, na trawienie digestivo, coś na trawienie digestivo, na dobre samopoczucie digestivo

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij