osteoporoza, osteoporozie, osteoporozy, kości, kostnej, kostna, tkanka łączna, tkanki łącznej, autoagresja, autoagresji

Eliksir krzemowy i zdrowe kości i stawy 250ml

W cenie:30,50

Fraciszkański Eliksir krzemowy - zdrowe kości i stawy.

Tradycyjne połączenie ziół krzemionkowych z kwasami organicznymi przekształca krzemionkę w postać łatwo przyswajalną. Krzem jest biopierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej właściwej, nabłonkowej, nerwowej, chrzęstnej i kostnej. Poziewnik, skrzyp i przytulia wspomagają procesy odtruwania (detoksykacji) i odnowy organizmu.

Skład: wyciąg płynny z ziela poziewnika szorstkiego (Galeopsis tetrahit L.), wyciąg płynny z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense L.), wyciąg płynny
z ziela przytulii czepnej (Galium aparine L.), regulator kwasowości: kwas bursztynowy, kwas jabłkowy, kwas L-askorbinowy; melasa trzcinowa.

Dawkowanie: Dorośli 1-2 razy dziennie 5 ml, dzieci od 7 roku życia połowę dawki. Przed użyciem należy wstrząsnąć. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym.  Po otwarciu przechowywać w lodówce.