balsam jerozolimski, balsam jerozolimskigdzie kupić, balsam jerozolimskidla dzieci, balsam jerozolimskiopinie, balsam jerozolimski właściości, balsam

Balsam Jerozolimski na gardło 16 pastylek

W cenie:12,78

Balsam Jerozolimski na gardło suplement diety stworzony w trosce o prawidłowe funkcjonowanie gardła, w oparciu o 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. Zawiera Extractum Compositum Balsam Jerozolimski - ekstrakt z ziół według zakonnej receptury.

Składniki zawarte w preparacie: koją podrażnione gardło (czarny bez, lipa, dziewanna, rumianek, tymianek), tworzą powłokę ochronną korzystnie działając na błonę śluzową gardła, krtani i strun głosowych, łagodzą chrypkę (porost islandzki), wspierają prawidłową pracę układu odpornościowego (rumianek, tymianek, czarny bez, dziewanna, melisa), ułatwiają odkrztuszanie (lipa, tymianek), wspomagają właściwe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych i działają odświeżająco (tymianek, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, mentol).

Zawartość składników charakteryzujących preparat w dziennej porcji:

składnikiZawartość w 2 pastylkachZawartość w 3 pastylkach
Extractum Compositum Balsam Jerozolimski350mg525mg
Miód pszczeli200mg300mg
Olejek miętowy8mg12mg
Olejek eukaliptusowy6mg9mg
Mentol2mg3mg

 

Sposób użycia i zalecana dzienna porcja: pastylkę należy ssać powoli, aż do całkowitego rozpuszczenia. Dzieci od 6 od 12 r.ż.-2 pastylki dziennie. Dzieci powyżej 12. R.ż. i dorośli – 3 pastylki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek ze składników. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nieznaczne różnice w barwie pastylek mogą wynikać z zastosowania do ich produkcji naturalnych substratów, nie ma to wpływu na właściwości preparatu.

balsam jerozolimski, balsam jerozolimskigdzie kupić, balsam jerozolimskidla dzieci, balsam jerozolimskiopinie, balsam jerozolimski właściości, balsam jerozolimski krople, balsam jerozolimski na gardło, balsam jerozolimski forte, balsam jerozolimski skład, balsam jerozolimski na co pomaga, balsam jerozolimski przeciwwskazania

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij