Herbata ziołowa Normofratin

Herbata ziołowa Normofratin

W cenie:11,3513,00 zł

Herbata ziołowa Normofratin to naturalna mieszanka ziołowa, której składniki pomagają łagodzić objawy takie jak wzdęcia i niestrawność, wspomagają proces trawienia i mają pozytywny wpływ na pracę jelit.

Masa netto: 100 g

Składniki: Kwiat rumianku (Matricariae flos),  Liść pokrzywy (Urticae folium), Ziele fiołka trójbarwnego (Violae tricoloris herba), Liść mięty (Menthae folium), Liść bazylii (Ocimum basilicum folium), Nasiona gorczycy białej (Sinapis albae semen).

SkładnikiZawartość w 1 miarceZawartość w 2 miarkach
Kwiat rumianku0,6g1,2g
Liście pokrzywy0,4g0,8g
Ziele fiołka trójbarwnego0,3g0,6g
Liść mięty0,3g0,6g
Liść bazylii0,2g0,4g
Nasiona gorczycy białej0,2g0,4g

Sposób użycia: miarkę 2g ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem około 10minut. Pić 2 razy dziennie po szklance ciepłego, świeżo przygotowanego naparu.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: napar z 4g mieszanki ziołowej (2 napary po 2g produktu dziennie)

Przechowywanie: przechowywać w szczelnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejcscu, w sposób niedostępony dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek ze składników preparatu . Nie zaleca się stosowania produktu przez małe dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij