Herbata ziolowa Urofratin

Herbata ziolowa Urofratin

W cenie:11,98

Herbata ziołowa Urofratin to naturalna mieszanka ziołowa, której składniki wykazują działanie moczopędne, wspierają oczyszczanie organizmu i czynności wydalnicze nerek oraz wspomagają witalność organizmu.

Masa netto: 100 g    

Składniki: Korzeń pietruszki (Petroselli radix), Liść pokrzywy (Urticae folium), Owocnia fasoli (Phaseoli pericarpium), Ziele skrzypu (Equiseti herba), Ziele fiołka trójbarwnego (Violae tricoloris herba), Kwiat rumianku (Matricariae flos), Kwiat lipy (Tiliae flos).

SkładnikiZawartość w 1 miarceZawartość w 2 miarkach
Korzeń pietruszki0,3g0,6g
Liście pokrzywy0,3g0,6g
Owocnia fasoli0,3g0,6g
Ziele skrzypu0,3g0,6g
Kwiaty rumianku0,3g0,6g
Ziele fiołka trójbarwnego0,3g0,6g
Kwiat lipy0,2g0,4g

Sposób użycia: miarkę 2g ziół zalać szklanką wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem około 10 minut. Pić 2 razy dziennie po szklance ciepłego, świeżo przygotowanego naparu.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: napar z 4 g mieszanki ziołowej (2 napary po 2 g produktu dziennie)

Przechowywanie: Przechowywać w szczelnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek ze składników preparatu . Nie zaleca się stosowania produktu przez małe dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij