kolostrum, colostrum, choroby serca, choroby wieńcowej, choroba wieńcowa, chemoroidów, chemoroidy, chemoroidami, chemioterapia, chemioterapii, chemia,

Kolostrum 120 kaps. W leczeniu antybiotykowym.

W cenie:83,16

Co to jest COLOSTRUM ?

Colostrum jest to siara bydlęca. Inaczej nazywana Krowim młodzidłem. Jest to nailepsza naturalna odżywka odpornościowa. w porównaniu z mlekiem - Colostrum zawiera około 250 związków chemicznych o 40-krotnym zwiększonym udziale składników aktywnych biologicznie.

Zastosowanie: w trakcie i po kuracjach antybiotykowych, w osłabieniu i wyczerpaniu organizmu, w przewlekłych stanach zapalnych, nadciśnieniu, w leczeniu chemoroidów, po przebytej chemioterapii, w niewydolności serca, marskości wątroby, i nadciśnieniu tętniczym. Colostrum stosowane jest również podczas kuracji odwykowych i zatruciach alkoholowych.

Jak zażywać: osoby dorosłe, 2-6 kapsułek dziennie rano przed posiłkiem

Skład Colostrum: hormony, enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych, pochodne aminokwasów, immunoglobuliny, laktoperoksydazy, lakteniny, laktoferyny, lizozym i leukocyty oraz minerały i witaminy, węglowodany i tłuszcze.

OSTRZEŻENIE: 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Produkt nie jest zalecany dla osób uczulonych na zawarte w niej składniki. Nie powinna być też spożywana przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Produkt higroskopijny, chronić przed zawilgoceniem oraz wahaniami temperatury powodującymi wystąpienie punktu rosy. Produkt nie zawiera konserwantów.

serce, nadciśnienie, cheoroidy, alkohol, wątroba, marskość wątroby, stolec, stolce, tkanka łączna, błona śluzowa, e coli, wątroba płuca, śledziona

Teraz każdy produkt możesz zamówić przez telefon. Produkty zamówione telefonicznie wysłąne zostaną i dostarczone "za pobraniem"

 

Informacja. Szanowni klienci ze względ na często zmieniające się przepisy związane z wycofywaniem produktów, zastrzegamy sobie że niektóre z nich mogą być nie dostępne w dniu zamówienia. 

Złóż zamówienie teraz.
723 212 223
  

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij