maść żyworódki, maść z żyworódki opinie, maść z żyworódki działanie, maść z żyworódki na trądzik, maść z żyworódki działanie, maść z aloesu na rany, m

Maść Żyworódka i aloes - skóra sucha i normalna.

W cenie:23,62

Maść Żyworódka i Aloes.


Żyworódka z aloesem- maść przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Żyworódka wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne i regenerujące naskórek. Substancje odżywcze zawarte w aloesie głęboko nawilżają i odżywiają skórę. Maść żyworódka z aloesem zaleca się do stosowania przy łuszczycy, popękanym i zrogowaciałym naskórku, a także przy poparzeniach i odleżynach. Skutecznie przyspiesza proces odnowy naskórka, stabilizuje gospodarkę hydrolipidową skóry, przywraca jej elastyczność i odpowiednie nawilżenie. Produkt jest przeznczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Produkt przebadany dermatologicznie.

Skład:
żyworódka, aloes, oliwa z oliwek, olej winogronowy, witamina E, substancje pomocnicze

 

 

maść żyworódki, maść z żyworódki opinie, maść z żyworódki działanie, maść z żyworódki na trądzik, maść z żyworódki działanie, maść z aloesu na rany, maść z aloesu jak zrobić, maść z aloesu na blizny, maść z aloesu przepis

Teraz każdy produkt możesz zamówić przez telefon. Produkty zamówione telefonicznie wysłąne zostaną i dostarczone "za pobraniem"

 

Informacja. Szanowni klienci ze względ na często zmieniające się przepisy związane z wycofywaniem produktów, zastrzegamy sobie że niektóre z nich mogą być nie dostępne w dniu zamówienia. 

Złóż zamówienie teraz.
723 212 223
  

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij