podagra, podagry, podagrze, dna, dny, dnie, dna moczanowa, dny moczanowej, dnie moczanowej

Antypodagra - stawy bez bólu, dna moczanowa

W cenie:19,00

Herbatka ziołowa ANTYPODAGRA 

Herbatka ziołowa polecana jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki, które mogą regulują przemianę materii, zapobiegają gromadzeniu się szkodliwych produktów przemiany materii oraz działają oczyszczająco na organizm.
Masa netto: 120 g (40 saszetek po 3 g)

 

 

Składniki:
Ziele i kłącze pokrzywy zwyczajnej (Herba et Rhizoma Urticae), liść brzozy brodawkowatej (Folium Betulae), korzeń arcydzięgla litwora (Radix Archangelicae), ziele i kłącze podagrycznika pospolitego (Herba et Rhizoma Aegopodii podagraria), kłącze kolcorośli lekarskiej (Radix Sarsaparillae), kwiat wiązówki błotnej (Flos Filipendulae ulmariae)
Sposób użycia:
1 saszetkę zalać 1 szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na około 10-15 minut. Pić 2 szklanki naparu dziennie. Napar można dosładzać miodem, sokiem owocowym lub syropami o niskim indeksie glikemicznym (orkiszowy, z agawy).
Ostrzeżenia:
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 
Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Herbatka, na przemianę materii, na oczyszczająco, na podagrę, podagra, jak leczyć podagrę, co na podagrę, google co na podagrę

 

Teraz każdy produkt możesz zamówić przez telefon. Produkty zamówione telefonicznie wysłąne zostaną i dostarczone "za pobraniem"

 

Informacja. Szanowni klienci ze względ na często zmieniające się przepisy związane z wycofywaniem produktów, zastrzegamy sobie że niektóre z nich mogą być nie dostępne w dniu zamówienia. 

Złóż zamówienie teraz.
723 212 223
  

Nasz sklep Medycyna Klasztorna używa plików COOKIES

Zamknij